Profil společnosti

Best One Service s.r.o.

Chtěli bychom Vám přiblížit naši společnost a poodhalit Vám cíle a vize, které budeme dále utvářet také v průběhu naší společné spolupráce.

Společnost Best One Service se začala plně rozvíjet od roku 2007, kdy její zakladatel Roman Dziedzinskyj, tvůrce inovativní aplikace LiveSystem ©, vytvořil kolem sebe tým odborníků pro tvorbu webových aplikací, správu IT a marketingových strategií.

Impulzem pro založení společnosti se staly nejen zkušenosti zakladatele společnosti z oblasti telekomunikačních služeb, internetové reklamy, vývoje optimalizovaných webových stránek a portálů či vytváření internetových aplikací pro internetové sázky, ale také snaha poskytnout Vám komplexní služby, abyste se mohli soustředit na Vaši hlavní oblast podnikání, která je pro Vás klíčová, přináší Vám zisk a rozumíte jí nejlépe a starosti s podpůrnou činností Vašeho byznysu přenechejte nám.

V českém prostředí je standard služeb bohužel částečně "pokroucený". Zavázali jsme se proto (a ne jen názvem naší společnosti), tento standard alespoň u nás držet na vysoké úrovni. Poskytneme Vám naše služby v komplexně. Naší prioritou je ušetření Vašeho času tak, abyste měli prostor poskytovat své služby či zboží svým zákazníkům.

Stěžejní vize společnosti Best One Service spočívá v nastínění Vašich požadavků a v následném hledání a zrealizování nejoptimálnějšího řešení k Vaší plné spokojenosti. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a společně určitě najdeme nejlepší cestu k rozvoji Vaší firmy a podnikatelské činnosti.

Dejte nám Vaši důvěru a uvidíte, že budete maximálně spokojeni!

 

 

Kontakty

Best One Service s.r.o.
Vrchlického sad 1894/4
602 00  Brno - Černá Pole
tel: 539 094 250
fax: 539 094 259
IČ: 28 263 014
info@bestoneservice.cz
kontakty

Vytvořeno v Live System ©     Vaše IP adresa je: 44.221.70.232