Balíčky optimalizace pro vyhledávače

Best One Service s.r.o.

 

Chcete zlepšit své pozice ve vyhledávačích? Chcete být na internetu opravdu vidět? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, tak jste tu správně.

K čemu balíček optimalizace pro vyhledávače slouží?

Balíček optimalizace pro vyhledávače je vhodný pro dosažení lepších pozic v rámci vyhledávačů seznam.cz a google.cz.

Tato služba funguje tím lépe, čím lepší je základní SEO daných webových stránek. Díky klíčovým slovům optimalizovaných v balíčku dosáhnete většinou snadno na první pozice. Toto je ovlivněno především typem klíčového slova (konkurencí v oblasti) a počtem sledovaných klíčových slov. Pro největší efekt doporučujeme maximálně 2-3 klíčová slova pro jedny webové stránky.

Díky využití tohoto balíčku výrazně zlepšíte Vaše pozice ve vyhledávačích a také se dostanete před Vaše konkurenty!

Kdy uvidím výsledky?

První výsledky se projeví ve vyhledávačích cca za 6 týdnů od spuštění optimalizace. Pokroky klíčových slov ve vyhledávačích Vám budeme zasílat začátkem každého měsíce formou přehledných reportů.

Minimální doporučená doba pro optimalizaci je 3 měsíce. Za tuto dobu uvidíte, že tento způsob optimalizačního balíčku opravdu funguje!

Vyberte si ten správný balíček!

Chcete tuto službu vyzkoušet? Zakupte si balíček Optimalizace pro vyhledávače 3M! V tomto balíčku získáte optimalizaci pro vyhledávače po dobu 3 měsíců a 4 přehledné reporty o pozicích klíčových slov. 1. report zpracujeme přes spuštěním optimalizace, abyste si na konci mohli porovnat účinnost této služby!

Máte zájem o dlouhodobější spolupráci? Pořiďte si rovnou výhodnější balíček Optimalizace pro vyhledávače 5M nebo 12M! Získáte ty stejné služby jako v balíčku Optimalizace pro vyhledávače 3M, ale na celých 5 nebo 12 měsíců za lepší cenu!

Ceny balíčků

Optimalizace pro vyhledávače 3M …………… 21.000 Kč

Optimalizace pro vyhledávače 5M …………… 32.500 Kč

Optimalizace pro vyhledávače 12M ………….. 70.500 Kč

 

Pro dotazy a objednávky balíčků využijte kontaktní formulář!

 

Kontakty

Best One Service s.r.o.
Vrchlického sad 1894/4
602 00  Brno - Černá Pole
tel: 539 094 250
fax: 539 094 259
IČ: 28 263 014
info@bestoneservice.cz
kontakty

Vytvořeno v Live System ©     Vaše IP adresa je: 35.172.230.21